Janka Minariková Zajacova

 

Ja som veľmi šťastná, že ste a pomáhate ľudom, ktorý to potrebujú! A vaša práca má výborné výsledky. S mojim synčekom ALEXIKOM sa po vašom pobyte stal menši zázrak! Verím, že ALEXIKA postavíte na nožičky! Ďakujem Vám!

 

5. November

2012

Poďakovanie

 

Chceme sa Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu s našim synčekom Tobiaskom Žemberom. Toto bol náš 7 rehabilitačný pobyt a stále sú viditeľné pokroky. Vďaka patrí hlavne kvalitným fyzioterapeutom hlavne našej Katke, Pavlovi a Ferovi. Ešte raz ďakujeme z úprimného srdiečka za Tobiaska s pozdravom rodina Žemberová.

 

Dakujeme

 

Chceme sa Vám všetkým poďakovať za skvele odvedenú prácu pre nášho synčeka Tobiaska. Toto bol náš 5krat ale vždy odchádzame a posúvame sa čim ďalej tým do vytúženého cieľa. Úprimne ďakujeme hlavne našej Katke, ktorá je skvelá. Samozrejme, ešte veľké ďakujem patrí aj Pavlovi, Zuzke, Ferkovi, Lucke, Lucke, Peťovi a ostatným. Ste skvelý ľudia ale hlavne skvelý tým ludí, ktorý pomáhajú detičkám ale aj dospelým. ĎAKUJEME mamina, ocino a náš poklad Tobiasko

 

12. Apríl

2014

ĎALŠÍ POBYT ZA NAMI :D

 

VEĽKÉ ĎAKUJEM PATRÍ CELÉMU KOLEKTÍVU RENONA ZA KVALITNÚ PRÁCU A VEĽMI PROFESIONÁLNY PRÍSTUP. ALEXÍK ZASE POKROČIL VPRED, ZA ČO SOM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ!!! JE TO VEĽMI DOBRÝ POCIT, KEĎ VIDÍTE SVOJE DIEŤA PRI CVIČENÍ SA USMIEVAŤ!!! ĎAKUJEM VÁM!! ALEXÍK S MAMINOU :D

 

4. Marec

2013

Katarínka

 

Ďakujeme, stretli sme sa s Vami v období, keď už doteraz používané liečebné postupy stagnovali a Katarínka nenapredovala. Po absolvovaní rehabilitačných pobytov u Vás však vidíme, že Katarínka sa ešte môže posunúť dopredu a aj sa posunie.

 

Vďaka

 

4. Marec

2013

Odoslať

Meno

Požadované

Ďakujeme!

Vaša správa bola odoslaná

E-mail

Požadované

Predmet

Požadované

Vaša správa

Požadované

Pridať nový príspevok

Referencie

© 2011–2023 Renona Rehabilitation. All Rights Reserved.